Akcja „Kartka dla seniora”.

easter bunny, easter, figure

Konsekwencje pandemii Covid-19 dotknęły wszystkich, w szczególności seniorów, osoby chore oraz młodzież, która mierzy się z edukacją zdalną.

Dla nas przyniosło to nowe wyzwanie.

Pomagać możemy na wiele sposobów i tak zrodził się pomysł akcji  „Kartka dla seniora”.

Celem akcji było okazanie szacunku i empatii seniorom mieszkającym w Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach. Napełnienie ich nadzieją i otuchą, której tak bardzo wszystkim potrzeba.

Może tak  mały gest przywrócił uśmiech na ich twarzach i rozjaśnił pochmurny dzień.

Pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania dla nauczycieli oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Mogielnicy za przepięknie wykonane kartki Wielkanocne. Składamy również najlepsze życzenia, wiosennego nastroju, oraz pogodnych Świąt.

Dyrektor, mieszkańcy oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach.”