BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA – 2019/2020

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach i kłótniach. Z tymi świętami wiąże się też wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

W naszej szkole w świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy IIIa i IIIb, którzy wspólnie przygotowali przedstawienie jasełkowe pod kierunkiem Pani Katechetki i Wychowawców.

Przedstawienie, które zostało zaprezentowane 20 grudnia 2019 roku, wywarło duże wrażenie i poruszyło serca publiczności. Uroczysty występ uświadomił wszystkim, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów i nauczycieli jak i zaproszonych gości. Po zakończonym spektaklu Pan Dyrektor oraz Ksiądz Proboszcz złożyli wszystkim życzenia świąteczne i zaprosili do wspólnego odśpiewania kolędy.

Zdjęcia z uroczystości są dostępne w Galerii.