DISNEY w przedszkolu

mickey mouse, daisy, walt disney-2732231.jpg

Disney w przedszkolu

Z radością informujemy, iż w tym roku szkolnym nasze przedszkolaki rozpoczęły przygodę z nowym kursem z języka angielskiego My Disney Stars and Friends’.

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku 3-5 lat i prowadzone przez anglistki z naszej szkoły.

Kurs łączy magię bohaterów Disneya z edukacyjnym doświadczeniem, zapewniając ekscytujący i angażujący początek przygody z językiem angielskim. Bogata oprawa cyfrowa pozwala na pracę w każdym trybie zajęć.

Materiały cyfrowe na Pearson English Portal zapraszają do wspólnej nauki i zabawy rodziców i opiekunów oraz pomagają wspierać i motywować naszych najmłodszych uczniów.

Dzieci w dowolnym momencie mogą wracać do historii, piosenek i filmów towarzyszących kursowi, zyskując dodatkowy cenny czas spędzony z językiem angielskim. Możliwość dzielenia się sukcesami z rodziną dba o uśmiechy na twarzach dzieci i zachęca do dalszej pracy.

Materiał wprowadzony w książce ucznia jest systematycznie utrwalany w zeszycie ćwiczeń, który dodatkowo zawiera kod dostępu do eBooka.

Życzymy sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy z Waszymi ulubionymi bohaterami Disneya!

A. Wolszakiewicz