Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę? Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzamy Babcię i Dziadka wyrazami szacunku i szczególnymi dowodami miłości.

Nasi Kochani Dziakowie i Babcie nie mogli odwiedzić nas w szkole, dlatego też 21 stycznia 2022r. uczniowie klas I a i I b pod kierunkiem p. Urszuli Matysiak i p. Anny Barańskiej postanowili swoje podziękowania dla Babci i Dziadka przenieść w strefę wirtualną i w ten sposób wyrazić swoje podziękowania.

Wszystkim Babciom i Dzidkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!

Klasa I a i I b
Grupa Zajączki