REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2022/2023

Drodzy Rodzice!!!

Wielkimi krokami zbliża się REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych. Jak co roku o tej porze – czyli przez cały marzec – można zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola. Już teraz zapraszamy wszystkie Dzieci, które chcą razem z nami poznawać świat poprzez zabawę, nabywać nowe umiejętności i rozwijać swoje talenty.

Zapraszamy więc Państwa serdecznie do składania wniosków o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych w PSP Nr 2 w Mogielnicy. Wnioski są już teraz dostępne u wychowawców oraz w sekretariacie. Oczywiście istnieje również możliwość pobrania wniosku ze strony internetowej naszej szkoły (wniosek do pobrania znajduje się pod artykułem).  Wydrukowane i wypełnione wnioski należy niezwłocznie złożyć u wychowawców lub w sekretariacie albo wypełnione zeskanować i wysłać na adres mailowy: pspmogielnica@wp.pl wpisując koniecznie w temacie wiadomości Wniosek do przedszkola

Dzieci, które już są częścią naszej przedszkolnej społeczności zachęcamy oczywiście do kontynuowania tej przygody razem z nami! Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego znajduje się u wychowawców poszczególnych oddziałów lub na stronie szkoły (wniosek do pobrania znajduje się pod artykułem). Dokument ten należy wypełnić i złożyć najpóźniej do 25 lutego b. r. u wychowawców lub też pobrać, wydrukować, wypełnić, zeskanować i podobnie wysłać na wyżej podany adres mailowy.

Wnioski oraz Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego zawierają jedynie niezbędne informacje. Mamy więc do Was, kochani Rodzice, ogromną prośbę: wypełniajcie dokumenty, pamiętając o każdym polu, by ważne informacje nie umknęły Waszej uwadze! Wówczas będziemy mogli przeprowadzić rekrutację szybko i sprawnie, zaoszczędzając Wam tym samym czasu na dokonywanie koniecznych uzupełnień. W razie pytań i wątpliwości służymy Wam pomocą!

Z góry serdecznie dziękujemy!!!

Już teraz cieszymy się na współpracę z Wami i z Waszymi pociechami!

Do zobaczenia!!!  🙂

Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego