JASEŁKA

Święta, to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci i refleksji, nad tym co ważne, istotne, a zarazem niedoścignione. To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania. Oczekiwania na cud, na cud Boży. Wierzymy, że właśnie wtedy uda nam się na chwilę zatrzymać i zobaczyć to co jest proste, zwykłe, ludzkie – po prostu uda się nam zobaczyć zwykłą ludzką dobroć.

Dnia 17 grudnia odbyły się w naszej szkole Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 3a i 3b, pod kierownictwem p. Ż. Chaberskiej i p. A. Kozłowskiej. Było bardzo uroczyście i magicznie.

Chętnie podzielimy się odrobiną tego magicznego nastroju poprzez zdjęcia oraz filmy wykonane podczas występu. Zapraszamy do obejrzenia:)

Dzisiaj w Betlejem
Wśród nocnej ciszy
Pójdźmy wszyscy do stajenki
Gdy się Chrystus rodzi
Świeć gwiazdeczko, mała świeć

Po występie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. „Szopka bożonarodzeniowa”- uczniowie otrzymali nagrody oraz dyplomy. Nagrody rozdał Dyrektor szkoły p. P. Pajewski oraz zaproszeni goście: Proboszcz naszej parafii ks. G. Wolski oraz Burmistrz Miasta i Gminy p. S. Chmielewski. Organizatorami konkursu byli p. E. Sańpruch, p. A. Mikuła-Teklak i p A. Woźnica.

E. Kołtunowicz

E. Łaski