Konkurs video – Dzień Sportu

JESTEŚMY GOTOWI! FINAŁOWY TYDZIEŃ PROJEKTU PHO3NIX ACTIVE SCHOOL JUŻ ROZPOCZYNAMY

W blokach startowych czekają materiały filmowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli z całej Polski, na które już od poniedziałku będziecie mogli oddać swój głos w rywalizacji o nagrody dla Waszej szkoły!

Mobilizujcie grono pedagogiczne, uczniów i rodziców, a także przyjaciół placówki i mieszkańców Waszego miasta do głosowania na przygotowany przez szkołę sportowy materiał video w ramach zmagań o tytuł:

NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEJ DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I SPORTU SZKOŁY W POLSCE!

TERMIN GŁOSOWANIA:

Głosujemy od 24 maja do 30 maja, a więc przez cały tydzień staramy się zaangażować możliwie największą grupę znajomych i przyjaciół do jednorazowego oddania swojego głosu na materiał konkursowy szkoły.

PLATFORMA DO GŁOSOWANIA:

Wszystkie zgłoszone filmy będą udostępnione na stronie internetowej PHO3NIX KIDS, w zakładce PHO3NIX ACTIVE SCHOOL, gdzie w prosty i szybki sposób każda zainteresowana osoba będzie mogła oddać swój głos.

LINK DO PLATFORMY, NA KTÓREJ OD PONIEDZIAŁKU ROZPOCZNIE SIĘ GŁOSOWANIE: https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/

POPRAWNIE ODDANY GŁOS:

W chwili głosowania należy podać adres mailowy, a następnie potwierdzić oddany głos w wiadomości mailowej, klikając w link: POTWIERDZAM ODDANIE GŁOSU. Adres mailowy jest wykorzystywany wyłącznie w celu weryfikacji poprawnie oddanego głosu i nie będzie wykorzystywany w przyszłości.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Dnia 3 czerwca nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz kontakt ze zwycięskimi szkołami pierwszej edycji projektu PHO3NIX ACTIVE SCHOOL – NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA SZKOŁA W POLSCE!

NAGRODY:

1 MIEJSCE – 10 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY

2 MIEJSCE – 7 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY DLA SZKOŁY

3 MIEJSCE – 5 TYSIĘCY DOFINANSOWANIA NA SPRZĘT SPORTOWY

100 SPORTOWYCH WARSZTATÓW DLA POZOSTAŁYCH SZKÓŁ, KTÓRE W GŁOSOWANIU UZYSKAJĄ NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ GŁOSÓW!

BANER WSPIERAJĄCY SZKOŁĘ W GŁOSOWANIU:https://drive.google.com/drive/u/0/folders/18eng6EWrqHs3TVfYQ0O1ly3ULohigiaX

Już teraz dziękujemy wszystkim uczniom i Koordynatorom, którzy zaangażowali się w nasz ogólnopolski sportowy projekt dla uczniów szkół podstawowych i bardzo mocno trzymamy za wszystkich kciuki! Już w poniedziałek sami będziecie mogli się przekonać, jak wiele wzajemnej inspiracji do sportu i działań promujących aktywność fizyczną wykonaliśmy w ciągu ostatni miesięcy! Pandemiczny okres pracy zdalnej bardzo mocno zamieszał w naszych działaniach, w związku z czym postanowiliśmy przyjąć do konkursowej rywalizacji wszystkie nadesłane filmy, włącznie z tymi, które nie zawierają elementów sprzętu brandingowego, przygotowanego przez fundację.