Nowe zabawki w świetlicy szkolnej

bookshelves, frame, heart-5142509.jpg

Wszyscy bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodziców za pozwolenie na zakup i sfinansowanie wielu atrakcyjnych pomocy na świetlicę; zabawek, klocków, gier sprawnościowych i dydaktycznych.

Zakupiono naczynia stołowe, lalkę, łapacze piłek, piłki do skakania, bilę, szczudła, gumy, skakanki oraz szezlong, który podobnie jak w/w atrakcje od pierwszej chwili cieszy się dużym powodzeniem. Mamy nowe narzędzia do bezpiecznego pozbywania się negatywnych uczuć ; gniotki, matę i poduszkę. Dzięki grom edukacyjnym i geograficznym puzzlom uczniowie zdobywają wiedzę i nowe umiejętności.

Zakupy umilają i czynią atrakcyjniejszym czas zarówno na świetlicy jak i podczas zabaw na powietrzu. Dziękujemy!!! Będziemy o nie dbać!!!

M. Bartuszek

K. Skrzypek