Nowe zabawki w 艣wietlicy szkolnej

bookshelves, frame, heart-5142509.jpg

Wszyscy bardzo dzi臋kujemy Dyrekcji oraz Radzie Rodzic贸w za pozwolenie na zakup i sfinansowanie wielu atrakcyjnych pomocy na 艣wietlic臋; zabawek, klock贸w, gier sprawno艣ciowych i dydaktycznych.

Zakupiono naczynia sto艂owe, lalk臋, 艂apacze pi艂ek, pi艂ki do skakania, bil臋, szczud艂a, gumy, skakanki oraz szezlong, kt贸ry podobnie jak w/w atrakcje od pierwszej chwili cieszy si臋 du偶ym powodzeniem. Mamy nowe narz臋dzia do bezpiecznego pozbywania si臋 negatywnych uczu膰 ; gniotki, mat臋 i poduszk臋. Dzi臋ki grom edukacyjnym i geograficznym puzzlom uczniowie zdobywaj膮 wiedz臋 i nowe umiej臋tno艣ci.

Zakupy umilaj膮 i czyni膮 atrakcyjniejszym czas zar贸wno na 艣wietlicy jak i podczas zabaw na powietrzu. Dzi臋kujemy!!! B臋dziemy o nie dba膰!!!

M. Bartuszek

K. Skrzypek