Otrzęsiny 2021/2022

Dnia 29. XI. 2021 r. uczniowie klas IV wraz ze swoimi Wychowawcami, uczestniczyli w przygotowanych przez Samorząd Uczniowski Otrzęsinach.

To już coroczne wydarzenie w naszej szkole, w trakcie którego starsi uczniowie sprawdzają wiedzę młodszych kolegów i koleżanek o szkole, ich sprawność fizyczną oraz umiejętności współpracy w grupie.

Każda klasa przygotowała ciekawą prezentację swojej grupy, wykazując się przy tym pomysłowością i  talentem. W tym roku, obie klasy IV, postawiły na taniec i zaprezentowały układy taneczne.

Testy przeszli również Wychowawcy klas, którzy potwierdzili, że już znakomicie znają swoich uczniów, a w pisaniu szóstek na czas nie mają sobie równych.

Zarówno Wychowawcy, jak i czwartoklasiści wybornie poradzili sobie z różnorodnymi zadaniami.

Na koniec uczniowie klas IV złożyli przysięgę, ślubując m. in.: wzorową postawę i gorliwą naukę nie tylko w czwartej klasie, ale przez wszystkie lata pobytu w naszej szkole podstawowej.

Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy dotrzymania obietnic złożonych przed Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami i Samorządem Uczniowskim.

A. Jakubiak

A. Mikuła-Teklak