Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

plants, flower, decor-2588784.jpg

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy Rok Szkolny 2020/2021. Po Mszy Świętej w Kościele św. Floriana Męczennika w Mogielnicy przemaszerowaliśmy za Sztandarem do naszej szkoły. Następnie, w salach lekcyjnych, odbyły się spotkania dzieci oraz rodziców klas 0 oraz 1 -3 z wychowawcami.

Uczniowie klas 4 -7 odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomy podczas Uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego na sali gimnastycznej, a następnie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Podczas Uroczystości zostały również wręczone dyplomy rodzicom za udział w naszej ostatniej akcji charytatywnej dla naszej koleżanki.

Specjalnym dyplomem został także nagrodzony nasz Uczeń, który w sytuacji zagrożenia życia potrafił zachować zimną krew i udzielił pierwszej pomocy potrzebującemu. Brawa dla bohatera!💪🙂

Gratulujemy wszystkim Uczniom!🙂Pracowaliście naprawdę intensywnie i z ogromnym zaangażowaniem w tym roku szkolnym, co przełożyło się na wspaniałe wyniki!

Drodzy Uczniowie! Życzymy Wam wspaniałych wakacyjnych przygód! Odpoczywajcie bezpiecznie i wracajcie pełni sił i zapału do pracy we wrześniu!🙂

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe nagrody.

K. Skrzypek

A. Mikuła-Teklak