SAMORZĄD UCZNIOWSKI

tulips, spring, love

Mimo pandemicznej codzienności Samorząd Uczniowski w naszej szkole działa prężnie, nieustannie i z wielkim rozmachem. W październiku SU pod opieką pani Agnieszki Mikuły – Teklak współpracował przy konkursach i organizacji Światowego Dnia Jabłka w naszej szkole. Przeprowadzono konkursy: „Recyklingowe jabłko”, „Gigantyczne jabłko”, „Najładniejsze jabłko”.

apples, garden, wooden desk

SU przygotował również „Dzień Kapelusza”, w tym konkurs na „Najpiękniejszy Kapelusz”. W ten sposób witaliśmy jesień.

W styczniu SU wraz z uczniami naszej szkoły współpracował w sztabie WOŚP.

W lutym SU we współpracy z biblioteką szkolną i panią Ewą Papis przygotował Walentynkowy Pokaz Mody oraz pocztę walentynkową dla klas młodszych oraz konkurs na „Magiczny Walentynkowy Strój” dla klas starszych uczących się zdalnie.

Dziękujemy Szanownej Dyrekcji za wsparcie, uczniom za zaangażowanie, pomysłowość i udział w konkursach, Szanownej Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu upominków oraz przede wszystkim Szanownym Rodzicom za pomoc, kreatywność i wspieranie dzieci w przygotowaniach do konkursów i akcji w naszej szkole!