WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

Dziś było dużo uśmiechu i dobrej energii! Roznosiliśmy kartki walentynkowe, dzięki którym można było zrobić komuś miłą niespodziankę.

Nie zabrakło też fotobudki, gdzie powstało mnóstwo super zdjęć i wspomnień. A na osłodę dnia – Pani Dyrektor obdarowała młodzież słodyczami.


Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i walentynkowy klimat!

Samorząd Uczniowski

Przewijanie do góry
Przejdź do treści