Klasy 0A oraz 0B oficjalnie pożegnały przedszkole,aby za dwa miesiące rozpocząć kolejny etap w swoim życiu- naukę w klasie pierwszej.
Zerówki przygotowały występ artystyczny pełen uśmiechu i radości, z nutką wzruszenia. Grupa przedszkolna ,,Smerfy” wierszem i piosenką pożegnała starszych kolegów,dziękując za wspólnie spędzone lata. Po części artystycznej Pani Dyrektor Marzanna Ścisłowska wręczyła naszym absolwentom Dyplomy Ukończenia Zerówki.
Zerówkowiczom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w klasie pierwszej.










































