Za nami uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas ósmych – wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań i podziękowań.
Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego przekazania sztandaru szkoły uczniom klas siódmych. Ten ważny i podniosły moment stanowił wyraz kontynuacji szkolnych tradycji oraz odpowiedzialności za pielęgnowanie wartości naszej społeczności.
Następnie absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Wręczono również nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność w Szkolnym Kole Wolontariatu, aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim, osiągnięcia artystyczne i sportowe oraz czytelnictwo. Rodzice otrzymali Listy Gratulacyjne.
Szczególnie wzruszającym punktem uroczystości było przekazanie na ręce Pani Dyrektor kroniki szkolnej oraz pamiątkowego tablo, które na zawsze pozostaną świadectwem wspólnie spędzonych lat i pięknych wspomnień tego rocznika.
Dziękujemy wszystkim Absolwentom za osiem lat wspólnej drogi, zaangażowanie i wkład w życie naszej szkoły. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacji.
Drodzy Absolwenci – powodzenia! Niech przyszłość przyniesie Wam wiele pięknych wyzwań i spełnionych marzeń.































Wychowawczynie klas 8


