Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Uczniowie klas I–III spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych, natomiast klasy IV–VII na sali gimnastycznej.
Podczas uroczystości Dyrektor p. Marzanna Ścisłowska wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, odnieśli sukcesy w konkursach i zawodach oraz wykazali się wzorową, stuprocentową frekwencją. Nagrody zostały ufundowane przez sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom ich osiągnięć, życząc bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Wyraziła również nadzieję na szczęśliwy powrót do szkoły we wrześniu, pełnych energii i gotowych na kolejne wyzwania.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły wspaniałego, bezpiecznego letniego wypoczynku!
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!






















