KONCERT LAUREATÓW XVIII MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W RADOMIU

28 maja 2026 r. w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w Radomiu odbył się Koncert Laureatów XVIII Małego Konkursu Recytatorskiego.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły-Amelia z klasy IIa oraz Wojciech z klasy 0a.

Młodzi artyści zaprezentowali swoje interpretacje utworów literackich, zachwycając wrażliwością i pasją do słowa. Zarówno Amelia jak i Wojciech otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!😊

Przewijanie do góry
Przejdź do treści