28 maja 2026 r. w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w Radomiu odbył się Koncert Laureatów XVIII Małego Konkursu Recytatorskiego.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły-Amelia z klasy IIa oraz Wojciech z klasy 0a.
Młodzi artyści zaprezentowali swoje interpretacje utworów literackich, zachwycając wrażliwością i pasją do słowa. Zarówno Amelia jak i Wojciech otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!😊







