XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wioski bez troski” oraz VII Ogólnopolski Konkurs na Rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym „Wioski bez troski”.

W dniu dzisiejszym p. Dyrektor Marzanna Ścisłowska wręczyła nagrody i dyplomy uczniom naszej szkoły za ich osiągnięcia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wioski bez troski”.

 

Uczniowie klas V ( Aleksandra i Wiktor z klasy 5b) i VI ( Zofia i Sebastia z klasy 6b) zostali wyróżnieni 5 i 6 miejscem w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „WIOSKI BEZ TROSKI”, otrzymując dyplomy oraz nagrody za swoje piękne prace.

 

Ponadto, Daniel uczeń z klasy I zdobył dyplom i nagrodę za udział w VII Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym „WIOSKI BEZ TROSKI”.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

 

A. Mikuła -Teklak

 

Przewijanie do góry
Przejdź do treści