Kilka dni temu Aleksandra z klasy 5 a miała przyjemność odebrać nagrodę z rąk przedstawicieli KRUS’u w siedzibie w Grójcu
Aleksandra zajęła II miejsca w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „WIOSKI BEZ TROSKI”(etap regionalny)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
A.Mikuła-Teklak






