II miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ” Wioski bez troski” – etap regionalny.

Kilka dni temu Aleksandra z klasy 5 a miała przyjemność odebrać nagrodę z rąk przedstawicieli KRUS’u w siedzibie w Grójcu

Aleksandra zajęła II miejsca w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „WIOSKI BEZ TROSKI”(etap regionalny)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

A.Mikuła-Teklak

Przewijanie do góry
Przejdź do treści