ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU „WITAJ MAJOWA JUTRZENKO”

Szkolny konkurs „ Witaj Majowa Jutrzenko” zorganizowany z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja został rozstrzygnięty.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom, a najlepsze prace zostały nagrodzone.

Laureaci konkursu:

Kategoria przedszkole i klasy 0:

I. Zuzanna gr. „Słoneczka”

II. Alicja gr. „Smerfy”

III. Pola gr. „Słoneczka”

Kategoria klasy 1-3:

I. Iga kl.2b

II. Hanna kl.2b

III. Daniel kl.1a

Kategoria IV-VIII:

I. Martyna kl.7a

II. Zofia kl. 5b

III. Hanna kl. 5b

Gratulujemy wszystkim. Wasze prace były wyjątkowe i pełne wyobraźni. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ducha patriotyzmu i piękno polskiej tradycji. Mamy nadzieję, że konkurs był dla wszystkich inspirującym doświadczeniem i zachętą do dalszego rozwijania talentów.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród.

Organizator Adrianna Dobrosz

Przewijanie do góry
Przejdź do treści