Szkolny konkurs „ Witaj Majowa Jutrzenko” zorganizowany z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja został rozstrzygnięty.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom, a najlepsze prace zostały nagrodzone.
Laureaci konkursu:
Kategoria przedszkole i klasy 0:
I. Zuzanna gr. „Słoneczka”
II. Alicja gr. „Smerfy”
III. Pola gr. „Słoneczka”
Kategoria klasy 1-3:
I. Iga kl.2b
II. Hanna kl.2b
III. Daniel kl.1a
Kategoria IV-VIII:
I. Martyna kl.7a
II. Zofia kl. 5b
III. Hanna kl. 5b
Gratulujemy wszystkim. Wasze prace były wyjątkowe i pełne wyobraźni. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ducha patriotyzmu i piękno polskiej tradycji. Mamy nadzieję, że konkurs był dla wszystkich inspirującym doświadczeniem i zachętą do dalszego rozwijania talentów.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród.
Organizator Adrianna Dobrosz












