KAŻDE DZIECKO JEST ARTYSTĄ

„Każde dziecko jest artystą…”
Pablo Picasso


Dzięki zajęciom plastyczno- technicznych uczniowie rozwijają swoją twórczość, kreatywność i doskonalą zdolności manualne. Uczniowie mogą eksperymentować z różnymi materiałami i technikami, rozwijać wyobraźnię oraz wyrażać siebie w kreatywny sposób.

Uczniowie klas 4-7 tworzą prace plastyczno-techniczne, korzystając z różnorodnych narzędzi i przyborów.


Oto efekty ich prac.


A.Mikuła-Teklak

Przewijanie do góry
Przejdź do treści