„Każde dziecko jest artystą…”
Pablo Picasso
Dzięki zajęciom plastyczno- technicznych uczniowie rozwijają swoją twórczość, kreatywność i doskonalą zdolności manualne. Uczniowie mogą eksperymentować z różnymi materiałami i technikami, rozwijać wyobraźnię oraz wyrażać siebie w kreatywny sposób.
Uczniowie klas 4-7 tworzą prace plastyczno-techniczne, korzystając z różnorodnych narzędzi i przyborów.
Oto efekty ich prac.
A.Mikuła-Teklak
































































