TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

W dniach 8-12 czerwca w naszej szkole odbędzie się „Tydzień dla Bezpieczeństwa” – cykl działań edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu w szkole, w domu, na drodze oraz w Internecie.

W ramach wydarzenia zaplanowano:spotkania i prelekcje dotyczące bezpiecznych zachowań,warsztaty z pierwszej pomocy,zajęcia na temat cyberbezpieczeństwa i odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznościowych,konkursy i quizy o tematyce bezpieczeństwa.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści