Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy znaleźli się na podpium:
I miejsce – Liliana z klasy IV a
III miejsce – Jakub z klasy VI a
Organizatorami wydarzenia byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Samorządowa w Mogielnicy oraz Polski Związek Wędkarski – Koło Nr 14 w Mogielnicy.
Pełna relacja z wydarzenia:
https://www.facebook.com/share/p/1Eak9EVsTp







