Przedstawienie pt. „Szare ptaszki”

Podczas zajęć rozwijających umiejętności i zainteresowania uczniowie klas pierwszych wraz z prowadzącą te zajęcia Panią Magdaleną Bartuszek przygotowali przedstawienie ,, Szare ptaszki”.

23.06.2026 zaprezentowali je koleżankom i kolegom z przedszkola. Uczniowie z zaangażowaniem brali udział w przygotowaniach zarówno tekstów jak i strojów. Dobrze się bawili a przy okazji ćwiczyli pamięć oraz uczyli się współpracy.

Takie wydarzenia pomagają przełamywać nieśmiałość, uczą rozumienia cudzych emocji oraz pozwalają odkrywać talenty.

DZIĘKUJEMY PIERWSZAKI.

M. Bartuszek

Przewijanie do góry
Przejdź do treści