Podczas zajęć rozwijających umiejętności i zainteresowania uczniowie klas pierwszych wraz z prowadzącą te zajęcia Panią Magdaleną Bartuszek przygotowali przedstawienie ,, Szare ptaszki”.
23.06.2026 zaprezentowali je koleżankom i kolegom z przedszkola. Uczniowie z zaangażowaniem brali udział w przygotowaniach zarówno tekstów jak i strojów. Dobrze się bawili a przy okazji ćwiczyli pamięć oraz uczyli się współpracy.
Takie wydarzenia pomagają przełamywać nieśmiałość, uczą rozumienia cudzych emocji oraz pozwalają odkrywać talenty.
DZIĘKUJEMY PIERWSZAKI.
M. Bartuszek














