Zakończenie Roku Szkolnego klas 0


Klasy 0A oraz 0B oficjalnie pożegnały przedszkole,aby za dwa miesiące rozpocząć kolejny etap w swoim życiu- naukę w klasie pierwszej.

Zerówki przygotowały występ artystyczny pełen uśmiechu i radości, z nutką wzruszenia. Grupa przedszkolna ,,Smerfy” wierszem i piosenką pożegnała starszych kolegów,dziękując za wspólnie spędzone lata. Po części artystycznej Pani Dyrektor Marzanna Ścisłowska wręczyła naszym absolwentom Dyplomy Ukończenia Zerówki.


Zerówkowiczom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w klasie pierwszej.

Przewijanie do góry
Przejdź do treści