Zapraszamy na IV Memoriał Pawła Pajewskiego.
Już 14 czerwca 2026 r. w Mogielnicy odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Mogielnica.
Niedziela, 14 czerwca 2026 r.
Godzina 10:00
Sala gimnastyczna przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Mogielnicy
ul. Przylesie 10A
Udział w turnieju jest bezpłatny!
Zgłoszenia przyjmowane są do 7 czerwca 2026 r.
SMS: 669 393 877
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników szachów – zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.
Turniej będzie okazją do sportowej rywalizacji, wspólnego spotkania oraz uczczenia pamięci Pawła Pajewskiego.
Więcej informacji:
nowa.mogielnica.pl
Gmina Mogielnica
Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 w Mogielnicy




