TRZYMAMY KCIUKI! / Bez kategorii / Przez Katarzyna Już w poniedziałek ósmoklasiści przystąpią do egzaminu z języka polskiego, we wtorek czeka ich matematyka, a w środę – język obcy nowożytny. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!