26 maja uczniowie klas 1–3 pod kierunkiem Wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem i radością przygotowali wyjątkową uroczystość z okazji Gminnego Dnia Mamy.
Były wzruszające występy, piękne piosenki, wiersze oraz serdeczne życzenia płynące prosto z dziecięcych serc. Nie zabrakło również uśmiechu, ciepłej atmosfery i wielu emocji.
Dziękujemy wszystkim Mamom za obecność, miłość i codzienne wsparcie.
Naszym małym artystom gratulujemy wspaniałych występów i odwagi na scenie!
Dziękujemy również MGOKiBS za współpracę podczas organizacji tej uroczystości oraz FotoMagic za piękne zdjęcia.
Izabela Muranowicz
Anna Zielińska


























