Pan Piotr Lasota 14 czerwca sędziował w IV Memoriale Pawła Pajewskiego — Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Mogielnica współorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Samorządowa w Mogielnicy oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 w Mogielnicy.
Na starcie zawodów stanęło 59 uczestników. W 7 kategoriach wręczono statuetki oraz medale. Pełne wyniki:
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach: klasyfikacja generalna
I Wojciech Olejko 🥇
II Bogumił Andryka 🥈
III Mateusz Pawlak🥉
kat. Kobiet
I Anna Pośniak🥇
II Katarzyna Pośniak🥈
III Monika Gruszka 🥉
kat. do lat 18
I Wojciech Olejko 🥇
II Marcin Sokołowski🥈
III Antoni Danielewicz🥉
kat. 2011-2012
I Hanna Łoboda🥇
II Bartosz Kwapisiński 🥈
III Jan Dawidowski
🥉kat. 2013-2014
I Mateusz Pawlak 🥇
II Błażej Lewandowski 🥈
III Krystian Gwara🥉
kat. 2015-2016
I Wojciech Łoboda 🥇
II Wiktor Kaczanowski 🥈
III Leon Lasota 🥉
kat. 2017 i młodsi
I Łukasz Prykiel 🥇
II Wiktor Dembicki 🥈
III Zuzanna Dembicka 🥉









