XVIII Ogólnopolski Turniej w Ringo ” Kurpiowski Jantar”

W dniu 13 czerwca w Lelis (powiat Ostrołęcki) odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar”.

W zawodach nie zabrakło również reprezentanta naszej szkoły – uczeń Anatol z klasy 8b zdobył znakomite II miejsce w kategorii kadet.

Szczególne gratulacje kierujemy także do nauczyciela wychowania fizycznego, który jednocześnie pełnił rolę zawodnika i trenera. W kategorii Open Mężczyzn oraz w grze Dwojki Mieszane (Klasa Open) zdobył I miejsca , osiągając świetny wynik sportowy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim sukcesów i życzymy dalszych udanych startów oraz kolejnych sportowych osiągnięć już za tydzień w 54 – tych Mistrzowstwach Polski, które odbedą się w Mogielnicy

Przewijanie do góry
Przejdź do treści