MISTRZOSTWA SZKOŁY W SZACHACH

7 maja odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach.

W turnieju wzięło udział 50 uczniów. Uczestnicy rozegrali 5 rund systemem szwajcarskim tempem 10 minut na rozegranie całej partii na zawodnika.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

I Oskar z kl. 6 a

II Hanna z kl. 4 a

III Szymon z kl. 6a

Klasyfikacja klas IIII

Kacper z kl. 3a

II Piotr z kl.3 a

III Jan z kl. 3 b

Klasyfikacja klas II

I Oskar z kl. 2 a

II Maciej z kl. 2 a

III Jakub z kl. 2 b

Klasyfikacja klas I

I Julian z kl. 1 a

II Tymoteusz z kl. 1 b

III Florian z kl. 1 a

GRATULUJEMY!

Przewijanie do góry
Przejdź do treści