7 maja odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach.
W turnieju wzięło udział 50 uczniów. Uczestnicy rozegrali 5 rund systemem szwajcarskim tempem 10 minut na rozegranie całej partii na zawodnika.
Wyniki:
Klasyfikacja generalna
I Oskar z kl. 6 a
II Hanna z kl. 4 a
III Szymon z kl. 6a
Klasyfikacja klas IIII
Kacper z kl. 3a
II Piotr z kl.3 a
III Jan z kl. 3 b
Klasyfikacja klas II
I Oskar z kl. 2 a
II Maciej z kl. 2 a
III Jakub z kl. 2 b
Klasyfikacja klas I
I Julian z kl. 1 a
II Tymoteusz z kl. 1 b
III Florian z kl. 1 a
GRATULUJEMY!















