Olimpiada Sportowa Szkół Gminy Mogielnica 2026 – święto sportu, integracji i zdrowej rywalizacji!
W dniu 22 czerwca 2026r na terenie kompleksu sportowego w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa szkół z terenu gminy Mogielnica, która zgromadziła uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Mogielnica.
Celem wydarzenia była nie tylko promocja aktywności fizycznej, ale również integracja środowiska szkolnego oraz rozwijanie ducha fair play. Uczestnicy rywalizowali w różnorodnych konkurencjach sportowych i sprawnościowych, wykazując się ogromnym zaangażowaniem, determinacją i sportową pasją.
Dziękujemy MGOKiBS a w szczególności nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie konkurencji sportowych oraz czuwanie nad przebiegiem olimpiady.

















































