GMINNY DZIEŃ MAMY

26 maja uczniowie klas 1–3 pod kierunkiem Wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem i radością przygotowali wyjątkową uroczystość z okazji Gminnego Dnia Mamy.

 

Były wzruszające występy, piękne piosenki, wiersze oraz serdeczne życzenia płynące prosto z dziecięcych serc. Nie zabrakło również uśmiechu, ciepłej atmosfery i wielu emocji.

 

Dziękujemy wszystkim Mamom za obecność, miłość i codzienne wsparcie.

 

Naszym małym artystom gratulujemy wspaniałych występów i odwagi na scenie!

 

Dziękujemy również MGOKiBS za współpracę podczas organizacji tej uroczystości oraz FotoMagic za piękne zdjęcia.

 

Izabela Muranowicz

Anna Zielińska

 

 

Przewijanie do góry
Przejdź do treści