PIKNIK Z OKAZJI DNIA ZIEMI

🌿Piknik z okazji Dnia Ziemi za nami!🌿

To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu wspólnej zabawy i ekologicznych inspiracji. Ogromne brawa dla naszych uczniów za wspaniałe występy artystyczne, które dostarczyły wiele radości.

Wystąpiły przedszkolaki, 0a ,0b, kl. la,lb, 8a,8b.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji , MGOK i BS , Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom obsługi za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu i organizacji wydarzenia! Dzięki wspólnej pracy udało się stworzyć piękną atmosferę pełną życzliwości, dobrej energii.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do naszych Sponsorów. Za okazane wsparcie i pomoc w realizacji pikniku. Dzięki Państwa życzliwości , to wydarzenie mogło mieć tak wyjątkowy charakter.

Dziękujemy wszystkim za obecność.😊

Przewijanie do góry
Przejdź do treści