Dzień Mamy i Taty

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy jedno z najpiękniejszych świąt w roku- Dzień Mamy i Taty.

 

Mama i Tata, to pierwsze słowa każdego dziecka, które są synonimem miłości, dobra i ciepła. Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu i odwrotnie – dziecko to największe szczęście w życiu każdej mamy i każdego taty.

 

Z tej okazji nasze przedszkolaki zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom program artystyczny, podczas którego recytowały wierszyki , zaprezentowały taneczne i wokalne talenty oraz wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

 

Po części artystycznej wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzone chwile.

 

Występ grupy przedszkolnej „Misie”

 

 

 

 

 

Występ grupy przedszkolnej „Tygryski”

 

 

Występ grupy przedszkolnej  „Słoneczka”

 

Występ grupy przedszkolnej „Smerfy”

 

 

 

Występ klasy 0B

 

 

Występ klasy 0 A

 

 

 

Przewijanie do góry
Przejdź do treści