OTWARCIE BASENU

Już jutro (w piątek), 19 czerwca od godz. 10:00 zapraszamy do korzystania z basenu na Kompleksie Sportowym im. Jana Pawła II w Mogielnicy! 🌞

Od tego dnia basen będzie dostępny:

Poniedziałek – Piątek:

🕙 10:00–15:00 (w roku szkolnym – zajęcia dla dzieci szkolnych)

🕒 15:00–20:00 – wstęp dla wszystkich po zakupie biletu.

Sobota – Niedziela:

🕙 10:00–20:00 – wstęp dla wszystkich po zakupie biletu.

W ofercie pełnowymiarowy basen z torami do pływania oraz częścią otwartą, a także brodzik ze zjeżdżalnią i grzybkiem wodnym oraz opieka wykwalifikowanego ratownika wodnego.

Kompleks Sportowy im. Jana Pawła II w Mogielnicy

Do zobaczenia!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 w MogielnicyMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Samorządowa w Mogielnicy

Przewijanie do góry
Przejdź do treści