Zielniki klasy czwartej

Uczniowie klasy 4 od miesiąca zbierali różne rośliny, poznawali ich nazwy oraz ciekawostki związane z ich występowaniem i zastosowaniem. Następnie na lekcji przyrody pod okiem p.E.Łaski przygotowali zielniki — pełne kolorów, ziół, kwiatów, liści.

 

To była nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja przyrody, uważności i obserwacji otaczającego świata. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wyszukiwały rośliny, porównywały ich kształty oraz uczyły się, jak ważna jest troska o środowisko naturalne.

 

Efekty naszej pracy można podziwiać w sali biologicznej.

 

Przewijanie do góry
Przejdź do treści