XVIII Ogólnopolski Turniej w Ringo ” Kurpiowski Jantar”
W dniu 13 czerwca w Lelis (powiat Ostrołęcki) odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej w Ringo „Kurpiowski Jantar”. W zawodach nie zabrakło również reprezentanta naszej szkoły – uczeń Anatol z klasy 8b zdobył znakomite II miejsce w kategorii kadet. Szczególne gratulacje kierujemy także do nauczyciela wychowania fizycznego, który jednocześnie pełnił rolę zawodnika i trenera. W kategorii […]
XVIII Ogólnopolski Turniej w Ringo ” Kurpiowski Jantar” Dowiedz się więcej »










